Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Wolę Wejherowo podsumowało wybory

22-11-2018

Dokładnie miesiąc po wyborach samorządowych, 21 listopada spotkali się sympatycy Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo, radni i kandydaci w ostatnich wyborach oraz władze miasta.

 

Podczas spotkania w Sali Atlantic, w którym uczestniczyło ponad 200 osób, podsumowaliśmy wybory, które były dla nas udane, zaprezentowali się nowo wybrani radni miejscy, omówiliśmy też bieżącą sytuację w Radzie Miasta. Przede wszystkim prezydent podziękował naszym sympatykom za wsparcie podczas wyborów, kandydatom na radnych za zaangażowanie i sztabowi wyborczemu za pracę podczas kampanii, która przyniosła tak dobry efekt.

 

Niestety, z powodu ostrej grypy żołądkowej tzw. jelitówki, prezydent Krzysztof Hildebrandt nie mógł osobiście uczestniczyć w spotkaniu (podobnie nie uczestniczył dnia poprzedniego w pierwszej sesji nowej Rady Miasta Wejherowa). Musiał zostać w domu, a w jego imieniu spotkanie poprowadzili  i złożyli podziękowania zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz i Przewodniczący Klubu Radnych Wolę Wejherowo Wojciech Kozłowski.

 

W spotkaniu uczestniczyli również starosta Gabriela Lisius i wicestarosta Jacek Thiel z zaprzyjaźnionego Komitetu Wyborczego Wspólny Powiat, którym gratulacje w imieniu prezydenta złożył Arkadiusz Kraszkiewicz. Pani Starosta omówiła wyniki wyborów i sytuację z Powiecie, jak również przekazała podziękowania.

 

Nie zabrakło pytań i pomysłów, podczas rozmów w kuluarach. Ruch Społeczny Wolę Wejherowo spotyka się regularnie od 16 lat rozliczając się publicznie z tego co zrobiliśmy oraz konsultując nasze plany i zamierzenia. Jesteśmy poważnym ruchem społecznym. Wolę Wejherowo nie powstało niedawno na potrzebę wyborów, ale pracuje i spotyka się regularnie. Nie powołaliśmy komitetu, aby zdobyć władzę a potem zapomnieć o wyborcach do następnych wyborów. Wolę Wejherowo zawsze jest blisko ludzi, otwarte na ich sprawy i problemy. Zawsze w kontakcie w ludźmi.

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ

lista aktualności
Copyright © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: