Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Spotkanie noworoczne Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo

30-01-2020

Ponad 180 osób uczestniczyło w tradycyjnym noworocznym spotkaniu Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo. Od 2002 roku spotykamy się regularnie w szerokim gronie mieszkańców, przedstawicieli różnych wejherowskich środowisk, organizacji społecznych i stowarzyszeń, aktywistów miejskich oraz radnych i władz miasta,  aby porozmawiać, wymienić poglądy, rozliczać się z tego co zrobiliśmy i ustalać plany na przyszłość.

 

- Jesteśmy poważnym ruchem społecznym i takie cykliczne spotkania z naszym sympatykami oraz stały, bieżący, codzienny kontakt z mieszkańcami są bardzo ważne. Wolę Wejherowo nie powstało niedawno na potrzeby wyborów, ale pracuje regularnie od wielu lat.– podkreśla Wojciech Kozłowski, przewodniczący Klubu Radnych Wolę Wejherowo w Radzie Miasta – Tylko w ten sposób możemy realizować nasza misję, jaką jest zmienianie Wejherowa wspólnie z mieszkańcami.

 

Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt szczegółowo podsumował 2019 rok i przedstawił plany na rok 2020. Następnie trwała ożywiona dyskusja w kuluarach o problemach i sprawach miasta.

- Rok 2019 był trudny, gdyż zmieniają się stale przepisy i samorządom w całej Polsce zaczyna brakować pieniędzy. Pomimo tego osiągnęliśmy dobre efekty. Było to możliwe dzięki profesjonalnemu gronu moich współpracowników, radny na których mogłem liczyć i wsparciu Państwa, wsparciu mieszkańców Wejherowa. Za to serdecznie dziękuję! – podsumował prezydent Krzysztof HildebrandtRok 2020 jest dla nas wielką niewiadomą, ale prognozy nie są dobre. Nie wiemy jak zostaną zmienione przypisy i jakie będą skutki finansowe dla samorządów. Sytuacja jest bardzo nieprzewidywalna i trudno to nawet oszacować. Jednak z takimi współpracownikami i radnymi oraz przy Państwa życzliwości i zaangażowaniu naszych sympatyków  – pomimo ogromnych trudności, które  nas czekają – damy radę.

 

 

Podsumowanie 2019 roku: http://www.wejherowo.pl/artykuly/rok-2019-co-wydarzylo-sie-w-wejherowie-a7021.html

 

Plany na 2020 rok: http://www.wejherowo.pl/artykuly/ostrozny-i-oszczedny-budzet-na-2020-a6968.html

 

GALERIA ZDJĘĆ

lista aktualności
Copyright © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: