Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Zmiana na stanowisku skarbnika

13-09-2017
Dotychczasowy skarbnik miasta Arkadiusz Kraszkiewicz w najbliższym czasie obejmie funkcję zastępcy prezydenta Wejherowa ds. polityki społecznej. Obecny zastępca prezydenta Piotr Bochiński odchodzi na emeryturę z powodu stanu zdrowia. W związku z tym, podczas ostatniej sesji, na wniosek prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta Rada Miasta odwołała ze stanowiska skarbnika Wejherowa Arkadiusza Kraszkiewicza i powołała nowego skarbnika, którym została Marzena Ćwiklińska.
 
– Dziękuję Panu Arkadiuszowi Kraszkiewiczowi za lata niezwykle odpowiedzialnej i ciężkiej pracy na rzecz miasta. – mówił prezydent Krzysztof Hildebrandt. – W związku z przejściem na emeryturę dotychczasowego mojego zastępcy - Piotra Bochińskiego, postanowiłem powierzyć te funkcję właśnie Arkadiuszowi Kraszkiewiczowi – doskonałemu menadżerowi ds. finansowych i społecznych.
 
Prezydent Krzysztof Hildebrandt podkreślił znajomość zagadnień finansowych w samorządzie przez Arkadiusza Kraszkiewicza.
 
- We współczesnym świecie jednymi z najważniejszych zagadnień są sprawy finansowe – powiedział prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt. - Arkadiusz Kraszkiewicz przez wiele lat zajmował się w Wejherowie budżetem i sprawami finansów. Wykazał się bardzo dobrą znajomością ekonomii, finansów oraz księgowości. Z pewnością jego ogromna wiedza i doświadczenie w zakresie finansów będą bardzo pomocne w pracy zastępcy prezydenta, dlatego to bardzo dobra kandydatura
 
Obejmując stanowisko w 2009 roku Arkadiusz Kraszkiewicz był najmłodszym skarbnikiem miasta w województwie pomorskim i jednym z najmłodszych Polsce. W Urzędzie Miejskim od 2003 roku przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej – od referenta, podinspektora, inspektora po zastępcę kierownika Wydziału Finansowego i skarbnika miasta.
 
- Zakończył się bardzo ważny etap w moim życiu zawodowym, chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem zaszczyt i przyjemność pracować – powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz. – Dziękuję zwłaszcza panu Prezydentowi za zaufanie i odwagę powierzenia mi funkcji skarbnika miasta. Dziękuję za doświadczenie, które zdobyłem pracując w bliskim zespole Prezydenta. 
 
Marzena Ćwiklińska, która została skarbnikiem, ma dużą wiedzę ekonomiczno-finansową. Od 30. lat związana jest ze służbami finansowo-księgowymi. Konsekwentnie i ambitnie pokonywała szczeble kariery zawodowej, obejmując kolejno stanowiska specjalisty do spraw księgowości, samodzielnego księgowego i głównego księgowego. Przez cały okres pracy zawodowej podnosiła swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach.
 
Marzena Ćwiklińska przez 13 lat pracowała w Wejherowskim Zarządzie Nieruchomości Komunalnych jako główna księgowa i zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-finansowych, gdzie wykazała się zaangażowaniem 
i pracowitością. 
lista aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt