Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Wolę Wejherowo

Czym jest „Wolę Wejherowo”?

Ruch Społeczny „Wolę Wejherowo” powstał w 2002 roku. Działają w nim wspólnie, w zgodzie mieszkańcy Wejherowa, różne organizacje i środowiska m.in. sportowe, emeryckie, kombatanckie, oświatowe, członkowie organizacji gospodarczych, przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych i działacze osiedlowi. Na czele ruchu stoi Krzysztof Hildebrandt, którego mieszkańcy Wejherowa wybierali na swojego prezydenta  i od wielu lat obdarzają zaufaniem. Jesteśmy poważnym ruchem społecznym i odpowiedzialną grupą ludzi.

Nasza partia to Wejherowo
Pracowaliśmy razem nad powstaniem prawdziwego ruchu mieszkańców Wejherowa, środowisk i organizacji społecznych. I udało nam się! Zjednoczyliśmy wejherowian wokół sprawy pomyślności naszego miasta. Powstał w Wejherowie autentyczny ruch samorządowy – apolityczne ugrupowanie mieszkańców. Nie działamy pod żadnym partyjnym szyldem, bo polityka nas nie interesuje. Nie jesteśmy politykami! Dość mamy partyjnych kłótni i sporów. Chcemy pracować dla dobra Wejherowa i jego mieszkańców. Nie byliśmy i nie będziemy narzędziem żadnej partii politycznej w walce o władzę w kraju. 
 
Najważniejsi są ludzie
Odwołujemy się do źródeł, czyli do ludzi. Do naszego ruchu dołączyło wielu mieszkańców naszego miasta. Ludzi zaangażowanych w sprawy miasta, chcących uczciwe dla niego działać. Nie wolno tego zmarnować. Ci ludzie są z nami. Działamy razem tak, aby każdy mógł wykorzystać swoje zaangażowanie i pomysły.
 
Dziękujemy za zaufanie
Dziękujemy wszystkim za poparcie i zaufanie jakim obdarzali nas przez ostatnie lata powierzając ster rządów w mieście Prezydentowi Wejherowa Krzysztofowi Hildebrandtowi oraz radnym z „Wolę Wejherowo”. Ci radni stanowili - z niedużymi przerwami - większość w Radzie Miasta Wejherowa. Prezydent miał wsparcie, była konstruktywna współpraca i  dzięki temu wiele zostało zrobione. Wystarczy rzut oka na miasto, na to co powstało, co zrobiliśmy, aby stwierdzić, że słowa dotrzymaliśmy. 
 
Zawsze blisko ludzkich spraw
Spotykamy się regularnie do 12 lat rozliczając się publicznie z tego co zrobiliśmy oraz konsultując nasze plany i zamierzenia. Nie powołaliśmy komitetu tylko na wybory, nie po to, aby zdobyć władzę a potem zapomnieć o wyborcach do następnych wyborów. „Wolę Wejherowo” zawsze było blisko ludzi, otwarte na ich sprawy i problemy. Zawsze w kontakcie w ludźmi. Nie ma wśród nas partyjnych ideologów zapatrzonych w swoje koncepcje. Dzięki duchowi współpracy i zgody uniknęliśmy kłótni i podziałów. 
 
Wszyscy możemy być dumni z Wejherowa
Stawialiśmy sobie cele na granicy możliwości. Na granicy pomiędzy realnością a marzeniami o mieście pięknym, przyjaznym i atrakcyjnym dla naszych mieszkańców. Takim, w którym każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi, a ludzie będą tu dobrze się czuli. Jesteśmy realistami, stąpamy twardo po ziemi, ale mamy marzenia o Wejherowie. I je wspólnie realizujemy! To miasto się zmienia. Jest jeszcze sporo do zrobienia, musimy zaspokoić potrzeby i oczekiwania wejherowian. Razem to osiągniemy!
 
Jesteśmy otwarci na nowych ludzi, na ich pomysły i inicjatywę. Chcemy wspólnie z mieszkańcami Wejherowa budować nasz program. Napisz do nas:
 
 
 
Copyright © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: