Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Noworoczne spotkanie Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo

30-01-2019
Jak co roku spotkaliśmy się na noworocznym spotkaniu Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo. Tradycyjnie spotykamy się  w szerokim gronie mieszkańców, przedstawicieli różnych wejherowskich środowisk, organizacji społecznych i stowarzyszeń, aktywistów miejskich oraz radnych i władz miasta,  aby złożyć sobie noworoczne życzenia, porozmawiać, wymienić poglądy, ale również po to, aby rozliczać się z tego co zrobiliśmy i ustalać plany na przyszłość. Robimy tak od 17 lat. Wolę Wejherowo nie powstało niedawno na potrzebę wyborów, ale pracuje i spotyka się regularnie, nie tylko z okazji nowego roku. Jesteśmy poważanym ruchem społecznym.
 
Na początku spotkania zebrani uczcili  minutą ciszy pamięć zamordowanego Prezydenta Gdańska ś.p. Pawła Adamowicza. Prezydent Wejherowa Krzysztof Hildebrandt szeroko przedstawił plany i zamierzenia na kadencję 2018-2023, w szczególności dotyczące przyjętego budżetu miasta na rok bieżący - http://www.wejherowo.pl/artykuly/budzet-wejherowa-na-2019-rok-uchwalony-a6249.html  Spotkanie zakończyła ożywiona dyskusja w kuluarach. Gośćmi spotkania, które zgromadziło ponad 170 uczestników,  byli m.in. Starosta Gabriela Lisus i Wicestarosta Jacek Thiel.
 
lista aktualności
Copyright © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: