Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

I po wyborach...

17-10-2019
Wybory do Sejmu i Senatu 2019 za nami. Wyniki są od paru dni przedmiotem wielu gorących analiz i zapewne będzie tak jeszcze przez długi czas. Sukcesem nas wszystkich jest wysoka frekwencja wyborcza, w wyborach parlamentarnych najwyższa od 30 lat. Co ważne, to już trzecie wybory z rzędu z rekordowym udziałem mieszkańców, po zeszłorocznych wyborach samorządowych i wiosennych do Parlamentu Europejskiego. Polacy chcą aktywne uczestniczyć w podejmowaniu decyzji i jest bardzo dobry trend.
 
Chciałem bardzo serdecznie pogratulować kandydatom, którzy 13 października uzyskali od mieszkańców mandaty Posła RP, szczególnie w naszym okręgu wyborczym (w kolejności alfabetycznej):
 
Tadeuszowi AZIEWICZOWI
Markowi BIERNACKIEMU
Arturowi DZIAMBOR
Marcinowi HORALE
Zbigniewowi KONWIŃSKIEMU
Henryce KRZYWONOS-STRYCHARSKIEJ
Aleksandrowi MRÓWCZYŃSKIEMU
Piotrowi MÜLLER
Barbarze NOWACKIEJ
Kazimierzowi PLOCKE
Markowi RUTKA
Joannie SENYSZYN
Magdalenie SROCE
Januszowi ŚNIADKOWI
 
oraz Senatorowi Kazimierzowi KLEINIE.
 
Jestem otwarty na współpracę ze wszystkimi,  niezależnie od ich przynależności politycznej czy partyjnej, dla dobra mieszkańców Wejherowa. Mam nadzieję, że problemy samorządów zostaną właściwie dostrzeżone na forum ogólnopolskim i doczekają się korzystnych dla mieszkańców rozwiązań. Gratuluję również tym kandydatom, którzy choć się nie dostali do parlamentu, swoim wynikiem dowiedli znacznego poparcia społecznego, zaś swoim zaangażowaniem wnieśli wkład w rozwój demokracji i - co jest mi szczególnie bliskie jako Prezydentowi Miasta - upowszechnili wiedzę na temat spraw samorządowych i wspólnot lokalnych. 
 
 
Krzysztof Hildebrandt
lista aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt