Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Zapraszam każdego do współpracy!

01-07-2020
Trwa kampania wyborcza na Prezydenta RP. W zeszłym roku też była, do Europarlamentu, a następnie Sejmu i Senatu. Spotykałem się z różnymi politykami, w tym również z kandydatami z różnych środowisk politycznych. W lutym br. było mi miło gościć w Ratuszu Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Ostatnio np. odwiedzili nas Wojciech Murdzek – Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego i posłanka Magdalena Sroka ze Zjednoczonej Prawicy. A wcześniej politycy innych ugrupowań. Zapraszam każdego, kto chce się spotkać i może wnieść coś pozytywnego do Wejherowa i dla mieszkańców.
 
Zawsze zachęcam do współpracy. Powtarzam, że zapraszam do współdziałania radnych czy działaczy różnych opcji politycznych. Cieszę się, jeśli coś razem możemy zrobić dla miasta, jak wspólnie zmieniamy Wejherowo. Dziękuję radnym Platformy Obywatelskiej za dobrą współpracę w ostatnich latach. Nie wiem, dlaczego np. miejski i powiatowy PiS w Wejherowie odrzucił moją ofertę współpracy. Nie wykluczam nikogo.
 
W swoich wypowiedziach zwracam uwagę na problemy naszego samorządu, nie odnosząc ich personalnie. Chodzi o rozwiązanie problemów, a nie o politykę. Uważam, że o problemach trzeba mówić, aby je rozwiązywać.
 
Nie jest dla mnie zrozumiałe, dlaczego działacze miejscowego PiS-u nie poinformowali mnie o wizycie Premiera Mateusza Morawieckiego w niedzielę, 21 czerwca. Czyżby nie chcieli, aby Gospodarz Grodu Wejherowa spotkał się i porozmawiał z Premierem? Czemu ma to służyć? Nie zależy mi na konfliktach, bo to Wejherowo jest najważniejsze.
 
Krzysztof Hildebrandt, Prezydent Wejherowa
 
lista aktualności
Copyright © 2012 Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by: