Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Mieszkańcy korzystają z nowego tunelu

09-12-2020
Już od kilku dni wejherowianie korzystają z nowego tunelu pod torami kolejowymi w ciągu ulicy Kwiatowej. W piątek, 04.12 oficjalnie oddaliśmy go do użytku mieszkańcom i spełnia ich oczekiwania. Był to ostatni element metropolitalnego węzła integracyjnego Wejherowo (Kwiatowa), w ramach wykonano wcześniej przebudowę skrzyżowań, ulic, chodników, nowe parkingi, drogi rowerowe i cała infrastrukturę podziemną. Ta inwestycja to jeden z głównych punktów programu wyborczego Prezydenta Krzysztofa Hildebrandta i Ruchu Społecznego Wolę Wejherowo. Pomimo ogromnych problemów finansowych wywołanych czynnikami zewnętrznymi, jak choćby pandemia koronawirusa czy niedofinansowanie oświaty przez rząd, dotrzymujmy słowa i realizujemy nasze obietnice.

 

Ta inwestycja jest tego najlepszym przykładem. Będzie służyła wszystkim mieszkańcom. Nie ustajemy w wysiłkach, aby zmieniać nasze miasto na lepsze w każdej dzielnicy.

 

Więcej szczegółów na: http://www.wejherowo.pl/artykuly/od-jutra-przejedziemy-nowym-tunelem-a7617.html

ZDJĘCIA 

 
 
fot. wejherowo.pl 

 

 

 

 

 

 

 

 

lista aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt