Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

JEST ZBRODNIA, NIE MA KARY

13-01-2021
Dwa lata temu zamachowiec-nożownik zaatakował Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych ran. Są to dla mnie dni wspomnień po tragicznie zmarłym Pawle, smutku i zadumy, zwłaszcza nad wciąż narastającą - pomimo tego morderstwa - agresją w naszym życiu publicznym. Niestety, ta tragiczna śmierć i jej okoliczności wielu osób, zwłaszcza części polityków i dziennikarzy, niewiele nauczyła.
 
Jestem również zdumiony faktem, że po takim czasie to morderstwo nie zostało osądzone, a nawet jeszcze nie rozpoczął proces zabójcy. Trudno o wiarygodne wytłumaczenie.... Mimo wszystko wierzę w sprawiedliwość.
 
Jestem przekonany, że pamięć o ś.p. Pawle Adamowiczu pozostanie z nami, a Jego poglądy na to czym powinien być samorząd, jakie wartości powinien reprezentować, jakie idee wnosić do naszego życia publicznego, jak wpływać na funkcjonowanie Polski, będą obecne wśród nas.
 
Krzysztof Hildebrandt
lista aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt