Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Aktualności

Kampania samorządowa rozpoczęta!

13-02-2024

Krzysztof Hildebrandt- kandydat na Prezydenta Wejherowa razem z Ruchem Społecznym Wolę Wejheroworozpoczyna dziś oficjalnie samorządową kampanię wyborczą. Ponad 200. mieszkańców i sympatyków ruchu Wolę Wejherowo uczestniczyło w jej inauguracji. Podsumowaliśmy kończącą się kadencję 2018-2024, mamy bardzo dobry PROGRAM  DLA WEJHEROWA na kolejne lata.


Przedstawiamy zespół Wolę Wejherowo, najlepszych kandydatów do Rady Miasta Wejherowa na kadencję 2024-2029. To mieszkańcy w różnym wieku, przedstawiciele różnych zawodów i grup społecznych, z różnorodnymi dokonaniami, doświadczeniami i drogą życiową, a przede wszystkim z ciekawymi pomysłami, pasją i zaangażowaniem w pracy na Państwa rzecz. Kandydują zarówno doświadczeni samorządowcy pełniący już obowiązki radnych, jaki i wiele  nowych osób. To autentyczna i szeroka  reprezentacja wejherowian. Zapraszamy na wybory w dniu 7 kwietnia 2024 roku!Kandydaci do Rady Miasta  z Komitetu Wyborczego Wyborców „Wolę Wejherowo Krzysztofa Hildebrandta”


OKRĘG NR 1 - Północno-zachodnia część Wejherowa, w szczególności: Dzielnica Przemysłowa, os. Chopina, Wzgórze Ojca Grzegorza, łącznie z ulicami: Kochanowskiego, Obrońców Wybrzeża i Staromłyńską.

 1. Krzysztof Hildebrandt 

 2. Danuta Czernewska 

 3. Rafał Szlas 

 4. Paweł Formela 

 5. Dorota Chodubska 

 6. Teresa Malinowska 

 7. Bartłomiej Frey OKRĘG NR 2 - Północno-wschodnia część Wejherowa, w szczególności:  os. Kaszubskie, Śmiechowo-Północ, os. Dzięcielskiego, os. Fenikowskiego, ul. Gdańska do torów kolejowych.

 1. Wioleta Podolska 

 2. Jacek Gafka 

 3. Tomir Ponka 

 4. Agnieszka Lesner 

 5. Henryk Jarosz 

 6. Bartłomiej Woźniak 

 7. Marta Ziółkowska 

 8. Mariusz Łupina OKRĘG NR 3 - Południowo-wschodnia część Wejherowa, w szczególności: Śmiechowo-Południe, os.  Sikorski Park, Śródmieście, ul. Marynarki Wojennej.

 1. Wojciech Kozłowski 

 2. Piotr Bochiński 

 3. Mateusz Makurat 

 4. Sonia Skiba 

 5. Agnieszka Ziębakowska 

 6. Maria Dickert 

 7. Bartłomiej Szreder OKRĘG NR 4 - Południowo-zachodnia część Wejherowa: Śródmieście łącznie z ulicami 3 Maja i ul. Sienkiewicza, os. Harcerska, os. 1000-lecia PP,  os. Przyjaźni, os. Sobieskiego, os. Sucharskiego, Górka Bolszewska.

 1. Arkadiusz Kraszkiewicz 

 2. Olga Tomaszewska 

 3. Justyna Ostrowska 

 4. Leszek Szczypior 

 5. Lilianna Breen 

 6. Katarzyna Potrykus 

 7. Tomasz Groth 


Krzysztof Hildebrandt, Prezydent Wejherowa:  

- Chcę podkreślić, jak bardzo ważne jest, aby prezydent miał wsparcie w radnych. Dla sprawnego i skutecznego działania, dla efektywnego rozwiązywania problemów mieszkańców kluczowa jest stabilna większość, z którą może współpracować prezydent, zwłaszcza przy realizacji czekających nas inwestycji oraz reagowania na kryzysy, których w Polsce nie brakuje. Cenne są propozycje, pomysły i uwagi radnych. Zawsze mogłem liczyć na radnych z Wolę Wejherowo, którzy wnoszą duży wkład w rozwój miasta. Ja oraz Wolę Wejherowo nie jesteśmy zaangażowani w gorące partyjne kłótnie i polityczną „wojnę na górze.” Wolę Wejherowo to ruch społeczny, samorządowy i apolityczny. My pracujemy ponad podziałami na rzecz miasta i jego mieszkańców.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
lista aktualności
Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt