Prezydent miasta Wejherowa

Banner

Wolę Wejherowo

Co to jest Wolę Wejherowo?

Ruch Społeczny Wolę Wejherowo powstał w 2002 roku. Działają w nim wspólnie, w zgodzie Mieszkańcy Wejherowa, aktywiści miejscy, różne organizacje i środowiska m.in. sportowe, emeryckie, kombatanckie, oświatowe, członkowie organizacji gospodarczych, przedstawiciele wspólnot mieszkaniowych i działacze osiedlowi. Na czele ruchu stoi Krzysztof Hildebrandt, którego Mieszkańcy Wejherowa wielokrotnie wybierali na swojego prezydenta i od wielu lat obdarzają zaufaniem. Ponad 20 lat Wolę Wejherowo ma klub radnych w Radzie Miasta Wejherowa. Jesteśmy poważnym ruchem społecznym. Jesteśmy przewidywali, gdyż mieszkańcy wiedzą czego można się po nas spodziewać. Jesteśmy wiarygodni, gdyż każdy może sprawdzić co obiecaliśmy mieszkańcom i że słowa dotrzymujemy. Jesteśmy skuteczni, gdyż Wejherowo cały czas zmienia się na lepsze. Jesteśmy aktywni, podejmujemy sprawy, problemy i interwencje, z którymi zwracają się wejherowianie.

 

Nasza partia to Wejherowo!

Przez wiele lat pracowaliśmy razem nad powstaniem prawdziwego ruchu mieszkańców Wejherowa. I udało nam się! Zjednoczyliśmy wejherowian wokół sprawy pomyślności naszego miasta. Powstał w Wejherowie autentyczny ruch samorządowy – apolityczne ugrupowanie Mieszkańców. Nie działamy pod żadnym partyjnym szyldem, bo polityka nas nie interesuje. Nie jesteśmy politykami! Dość mamy partyjnych kłótni i sporów. Chcemy pracować dla dobra Wejherowa i jego Mieszkańców.

 

Najważniejsi są ludzie

Odwołujemy się do źródeł, czyli do ludzi. Do naszego ruchu dołączyło wielu Mieszkańców naszego miasta. Ludzi zaangażowanych w sprawy miasta, chcących uczciwe dla niego działać. Nie wolno tego zmarnować. Ci ludzie są z nami. Działamy razem tak, aby każdy mógł wykorzystać swoje zaangażowanie i pomysły.

 

Dziękujemy za zaufanie

 

Dziękujemy wszystkim za poparcie i zaufanie jakim obdarzali nas przez ostatnie lata powierzając ster rządów w mieście Prezydentowi Wejherowa Krzysztofowi Hildebrandtowi oraz radnym z Wolę Wejherowo. Prezydent miał wsparcie radnych, była konstruktywna współpraca i  dzięki temu wiele zostało zrobione. Wystarczy rzut oka na miasto, na to co powstało, co zrobiliśmy, aby stwierdzić, że słowa dotrzymaliśmy.

 

Zawsze blisko ludzkich spraw

Spotykamy się regularnie do 22 lat rozliczając się publicznie z tego co zrobiliśmy oraz konsultując nasze plany i zamierzenia. Wolę Wejherowo nie powstało niedawno na potrzebę wyborów, ale pracuje i spotyka się regularnie. Nie powołaliśmy komitetu, aby zdobyć władzę a potem zapomnieć o wyborcach do następnych wyborów. Wolę Wejherowo zawsze było blisko ludzi, otwarte na ich sprawy i problemy. Zawsze w kontakcie w ludźmi.

 

Wszyscy możemy być dumni z Wejherowa!

Stawialiśmy sobie cele na granicy możliwości. Na granicy pomiędzy realnością a marzeniami o mieście pięknym, przyjaznym i atrakcyjnym dla naszych Mieszkańców. Takim, w którym każdy znajdzie swoje miejsce na ziemi, a ludzie będą tu dobrze się czuli. Jesteśmy realistami, stąpamy twardo po ziemi, ale mamy marzenia o Wejherowie. I je wspólnie realizujemy! To miasto się zmienia.

 

Jest jeszcze sporo do zrobienia, musimy zaspokoić potrzeby i oczekiwania wejherowian. Razem to osiągniemy!

Chcemy wspólnie z Mieszkańcami Wejherowa budować nasz program Słuchamy uwag i chcemy rozwiązywać zgłaszane problemy. Dzięki temu jesteśmy bogatsi o nowe pomysły i propozycje wejherowian, które wprowadziliśmy do naszego programu. To program Mieszkańców i dla Mieszkańców, łączący kontynuację naszych dotychczasowych działań ze świeżym spojrzeniem na miasto. Zrobiliśmy już wiele, ale chcemy zrobić  jeszcze więcej i jeszcze lepiej! Jesteśmy otwarci na nowych ludzi, na ich pomysły i inicjatywę.

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone dla www.krzysztofhildebrandt.pl Strona powstała ze środków prywatnych Krzysztofa Hildebrandta                  Polityka cookies
Copyright © 2012, Krzysztof Hildebrandt